ABOUT ME Marcin Gwóźdź Photography

 

 

Fotografia zbliża mnie do wielu istotnych momentów w życiu ludzi podczas których mogę być blisko Was, obserwować wszystkie ważne wydarzenia i zapisywać je na matrycy aparatu.

Refleksje dotyczące fotografii często przychodzą właśnie w takich kluczowych momentach kiedy pojawia się unikalny klimat czasu i miejsca. To sprawia, że na nowo w mojej głowie każdego dnia powstają nowe inspiracje, które chcę realizować - zawsze lepiej i staranniej niż poprzednim razem.

Fotografowanie samo w sobie stało się dla mnie od pewnego czasu sposobem na życie. Pracuję by żyć i żyje by pracować w zawodzie fotografa ślubnego. Dzięki Wam mogę odwiedzać wiele ciekawych miejsc, poznawać mnóstwo ciekawych ludzi, którzy zarażają mnie swoją pasją i optymizmem.

Doskonalenie warsztatu fotograficznego przez cały czas motywuje mnie do stawiania kolejnych kroków i zagłębiania się w tajniki tego świata. Inne spojrzenie na wszystko to co dzieje się dookoła nas nadaje całą masę nowych możliwości i chęci do działania.

Do wszystkich projektów i realizacji podchodzę indywidualnie dostrzegając jak najwięcej detali, które po złożeniu w odpowiednią całość pozwalają stworzyć coś wyjątkowego, taki obraz który pozostanie na długi czas w naszych głowach.

Co w tym takiego niesamowitego ?

Każdego dnia widzę Świat na nowo, nic nie jest takie samo jak było wczoraj. Możliwość innego spojrzenia na świat oraz wsparcie moich najbliższych, daje ciągłą świeżość w tym co robię i motywuje do jeszcze dokładniejszego oddania piękna, które odbiera moja dusza.

 

AMG STUDIO FOTOGRAFICZNE

tel. +48 531 462 638

www.amgstudio.mielec.pl