Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

Jak pracuję jako fotograf ślubny i czym dla mnie jest fotografia, którą tworzę podczas uroczystości zaślubin Par Młodych, które wybrały mnie jako reportera tych ważnych wydarzeń?

Fotografia w moim życiu pojawiała się od dziecka. Czas jaki dla niej poświęciłem, pomógł mi w zrozumieniu i dotarciu do źródła, czym ona dla mnie jest, jak wiele dla mnie znaczy, co mi daje i w którym kierunku chcę iść, aby móc się rozwijać i robić dla Was coraz lepsze zdjęcia ślubne.

Praca jaką wkładam w moje reportaże ślubne jest dla mnie bardzo ważna. Przewidywanie dobrych kadrów oraz odpowiednie przygotowanie się do ich zarejestrowania daje możliwość uchwycenia najważniejszych momentów. Istotne dla mnie jest aby podczas najważniejszych sytuacji tego pięknego dnia zaobserwować i zarejestrować na matrycy aparatu niezliczoną ilość emocji, ludzkich uczuć, które często skrywamy gdzieś głęboko, a które uwidaczniają się właśnie podczas tak wzniosłych chwil i trwają tylko kilka sekund.

Mój wysiłek jaki wkładam w odpowiednie zaplanowanie oraz zorganizowanie plenerów ślubnych pozwala mi nieco bardziej się skupić, wyciszyć i dokładnie przemyśleć jakie fotografie ślubne najbardziej trafią w gust i spodobają się Parze Młodej tak bardzo, że będą do nich chcieli wracać przez całe swoje życie. Ważne jest dla mnie to, aby wykonane dla nich albumy ślubne towarzyszyły im i pomagały wracać do tego czasu, kiedy przyrzekali sobie Miłość przed Bogiem w otoczeniu bliskich im osób.

Staram się i chce poznawać Pary z którymi będę pracował w dniu ich ślubu. Wpływa to pozytywnie przede wszystkim na efekt końcowy moich prac, jak również często kluczowe jest to, aby zrozumieć potrzebę przyszłych małżonków i oczekiwań względem charakteru prac jakie chcą ode mnie otrzymać. Bliższe poznanie przekłada się również na lepsze relacje pomiędzy nami w dniu ich ślubu. Pary Młode dużo łatwiej i swobodniej pozwalają się czuć podczas tak ważnych wydarzeń z ich życia, jeżeli fotograf ślubny, który towarzyszy im od początku uroczystości aż do późnych godzin nocnych jest im już znany i nie widzą go pierwszy raz na oczy.

Choć nie zawsze jest taka możliwość, aby móc się wcześniej spotkać, poznać i spokojnie porozmawiać przy filiżance dobrej kawy, to zawsze staram się nawiązać pierwsze relacje choćby podczas rozmów telefonicznych, gdzie pojawia się pewien zarys i odbiór osoby po drugiej stronie.

Jest mi bardzo miło, że poświęciliście kilka minut, aby lepiej poznać moją osobę oraz podejście do mojej pracy. Koniecznie odwiedźcie galerię i zapoznajcie się z przykładowymi fotografiami ślubnymi, jakie wykonałem dla moich poprzednich Par Młodych. Przy wyborze mojej osoby jako fotografa ślubnego, proszę napiszcie mi kilka zdań o sobie, a ja postaram się zrewanżować pięknymi zdjęciami z Waszego ślubu, wesela i pleneru ślubnego.

Fotograf Ślubny Mielec i okolice

Dane Kontaktowe:

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

tel. +48 531 462 638

Kontakt do Fotograf Ślubny

Reportaże ślubne w całej Polsce: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Mielec, Dębica, Jarosław, Łańcut, Chrzanów, Lublin, Radom, Połaniec, Nowy Sącz, Zakopane i okolice.

Plenery Ślubne na terenie kraju jak i za granicą.