Fotograf Ślubny na wesele Kolbuszowa Górna i Kolbuszowa Dolna

Fotograf Ślubny Kolbuszowa Górna i Kolbuszowa Dolna Fotograf na wesele

Fotografia ślubna jest jedną z piękniejszych form pokazania uczucia dwojga ludzi takim jakim ono jest naprawdę. Dzisiaj po raz kolejny udało nam się spełnić ten cel. Sesja ślubna jaką mieliśmy przyjemność wykonywać dla naszej Pary Młodej miała miejsce w Kolbuszowej. Jest to niezwykle piękne i interesujące miejsce cechujące się folklorem i zamiłowaniem do tradycji. Oprócz przepysznych specjałów serwowanych w dni otwarte, Skansen w Kolbuszowej ma wiele do zaoferowania. Z przyjemnością często gościmy z Parami Młodymi, zwłaszcza z tymi które decydują się na wykonanie sesji ślubnej w dniu ślubu, a miejsce ich przyjęcia weselnego zlokalizowane jest w niedalekiej odległości. W przypadku takich zleceń przeważnie szukamy wspaniałych i inspirujących miejsc, które doskonale podkreślą charakter zdjęć ślubnych wykonywanych podczas sesji fotograficznej.

Świetnie zachowane starodawne domostwa idealnie oddają charakter dawnych czasów. Skansen w Kolbuszowej przedstawia dwie kultury Lasowiaków i Rzeszowiaków, ludzi którzy niegdyś zamieszkiwali tereny północnej części województwa podkarpackiego. Nie bez znaczenia poruszam ten temat, ponieważ często spacerując po skansenie w poszukiwaniu i dopasowaniu odpowiedniego miejsca do wykonywania zdjęć, nasze Pary Młode żartują sobie do której kultury byłoby im bliżej. Podkreślają jednocześnie, że chętnie wróciliby się chociaż na kilka dni do tamtych czasów kiedy życie biegło zupełnie innym tempem i pomimo niedogodności ludzie byli szczęśliwi.

Na terenie skansenu w Kolbuszowej znajduje się także malutkie jeziorko, które doskonale nadaje się na oryginalne tło fotograficzne dla Państwa Młodych. Będąc przy zbiorniku wodnym nie sposób przejść obojętnie obok starego młyna, który mimo sędziwego wieku na zdjęciach wychodzi fantastycznie. Zdjęcia ślubne jakie wykonujemy w tej scenerii robią się praktycznie same. Oprócz kwestii doboru odpowiedniego oświetlenia do fotografii oraz innych pozostałych kwestii technicznych nad którymi zawsze czuwa sprawne i spostrzegawcze oko fotografa, nastrój oraz atmosfera jaką udaje się stworzyć podczas sesji fotograficznej w Skansenie w Kolbuszowej (na sesję ślubną polecamy również Skansen w Sanoku do którego też chętnie wracamy, zwłaszcza latem) są niepowtarzalne i unikalne – co widać na wykonanych tam fotografiach.

Album Ślubny wzbogacony fotografiami wykonanymi w skansenie w Kolbuszowej zapewne nie raz urozmaicił i nadal będzie zachwycał przeglądających reportaż ślubny z dnia Waszego ślubu.

Każda pora roku w Skansenie jest inna. Każda z nich ma swój czasowy klimat. Jest to świetne uzupełnienie reportażu ślubnego organizowanego np. jesienią kiedy liście na drzewach mają złoty kolor i doskonale kontrastują z suknią Pani Młodej. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że w skansenie organizowane są również imprezy nawiązujące do tradycji z uwzględnieniem prac wykonywanych o danej porze (sianie zboża, żniwa itd.).

Mam nadzieje, że przedstawione poniżej prace zachęcą Was do skorzystania z magii tego wspaniałego miejsca i nadadzą Waszym zdjęciom ślubnym unikalny i romantyczny nastrój.

Zapraszamy również rodziny, które chcą miło spędzić czas oraz stworzyć niepowtarzalną pamiątkę w postaci fotografii rodzinnej wykonanej na terenie Skansenu w Kolbuszowej. Szczegóły oferty fotografa ślubnego oraz oferty na fotografię rodzinną dostępne są po skorzystaniu z formularza kontaktowego. Po otrzymaniu zapytania chętnie przygotowuje i przesyłam ofertę załączając często kilka propozycji na zdjęcia ślubne, rodzinne, portretowe, sesje narzeczeńskie. Po akceptacji warunków dostępnych w ofercie fotografa umawiamy się na konkretny termin w którym dana sesja fotograficzna będzie dla Państwa zorganizowana i wykonana.

Mam nadzieje, że przedstawione zdjęcia zainspirowały Was i niedługo wspólnie spotkamy się na sesji fotograficznej w Kolbuszowej nad Nilem 🙂

Dane Kontaktowe:

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

tel. +48 531 462 638

Kontakt do Fotograf Ślubny

Reportaże ślubne w całej Polsce: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Mielec, Dębica, Jarosław, Łańcut, Chrzanów, Lublin, Radom, Połaniec, Nowy Sącz, Zakopane i okolice.

Plenery Ślubne na terenie kraju jak i za granicą.