FOTOGRAF ŚLUBNY RZESZÓW I OKOLICE

Na specjalne życzenie Gosi i Pawła nasza ekipa fotograficzna zawitała do Rzeszowa. Przed nami stało spore wyzwanie ponieważ motywem sesji miała być architektura miejska. Rzeszów na szczęście posiada wiele ciekawych obiektów, które dosyć dobrze prezentują się na fotografiach. Nasze zdjęcia ślubne, które wykonywaliśmy dla naszej Pary Młodej rozpoczęliśmy od spaceru po rzeszowskim rynku. Czarujące kamieniczki, Ratusz oraz wisienka na torcie – oczywiście mowa tu o przypadkowo odkrytej podczas prac modernizacyjnych kilkanaście lat temu studni na rynku w Rzeszowie, która stała się wizytówką Rzeszowa prawie tak samo słynną jak Pomnik Czynu Rewolucyjnego, który również jest usytuowany w centrum Rzeszowa. Podczas tej sesji fotograficznej zależało nam na tym, aby pokazać dwa różne oblicza miasta. Pierwsze to właśnie stary Rzeszów, który swoją prostotą i skromnością zachwyca oraz drugie – płynąca niemalże z każdej strony innowacyjność, ciekawe kształty (np. kładka nad skrzyżowaniem w Rzeszowie, której nie spotkamy nigdzie indziej) oraz nowoczesna myśl technologiczna. Mam na myśli fontannę multimedialną, która doskonale sprawdza się na samym końcu dnia, kiedy mamy już cały materiał i Pani Młoda wreszcie może się troszeczkę „zanurzyć” w strumieniach zimnej wody. Prawie wszystkie Pary, które zgodziły się na sesję w centrum Rzeszowa i chciały odwiedzić fontannę multimedialną mogły wrócić się parę lat wstecz i jeszcze raz poczuć jak to było kiedy byli jeszcze dziećmi? Doskonała zabawa oraz niezliczone emocje są nie lada gratką dla fotografa ślubnego, który przez cały czas widzi szczery uśmiech i zadowolenie na twarzach swoich Par Młodych. Takie momenty nie sposób pominąć na swoich zdjęciach ślubnych. Jest to również świetna zabawa, która pozwala odprężyć się do kilku godzinach wspólnej pracy. Taka opcja jest przewidziana tylko dla Par Młodych, które wykonują sesję w innym dniu, niż ten w którym biorą ślub. Chyba nikt nie wyobraża sobie Państwa Młodych, którzy wracają na przyjęcie cali mokrzy od przebiegania pomiędzy strumieniami wodnymi z fontanny. Dla pewności w dniu ślubu staramy się nie proponować Parom tego miejsca 😉

Dla tych, którzy lubią góry i chcieliby spojrzeć na miasto z innej perspektywy doskonałym rozwiązaniem są: taras widokowy w Hotelu Rzeszów, plac parkingowy na górze galerii handlowych oraz widok z pobliskiego punktu widokowego na przepiękną panoramę Rzeszowa. Jest kilka miejsc, które doskonale oddają swoje piękno i pozwalają na wykonanie tam niepowtarzalnych ujęć, które będą wspaniałą pamiątką w albumie ślubnym u naszej Pary Młodej. Z racji tego, że niektórzy organizują swe przyjęcia weselne na terenie miasta, mamy możliwość wykonania w dniu ślubu podczas przyjęcia weselnego kilku ciekawych zdjęć w kilku różnych lokalizacjach. Warto wcześniej zastanowić się i podjąć decyzje na które Para Młoda się zdecyduje. Zawsze ułatwia i przyspiesza nam to pracę w dniu kiedy Para Młoda składa sobie przysięgę małżeńską. Uroki wykonywania sesji w innym terminie niż dzień ślubu są łatwo dostrzegalne. Chodzi tutaj głównie o czas, którego podczas przyjęcia weselnego mamy niewiele i nie każda z Par zdecydowałaby się na opuszczenie gości na zbyt długo. To także po stronie fotografa leży troska o zadbanie, aby praca jaką musi wykonać była szybka i efektowna. W przypadku sesji wykonywanej w innym dniu możemy więcej poeksperymentować oraz na spokojnie zastanowić się co będzie Wam najbardziej odpowiadało.

Zachęcam Pary Młode z Rzeszowa i okolic do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej podczas której będziecie mogli zaznajomić się z Waszym fotografem ślubnym oraz obyć się z byciem fotografowanym. Większość Par, które zdecydowały się na skorzystanie tej opcji, była bardzo zadowolona i podkreślała, że to bardzo dobry pomysł na to, aby zapoznając się wcześniej z fotografem ślubnym w dniu ślubu czuła się o wiele bardziej swobodniej.

Kontakt ze mną znajdziesz w formularzu dostępnym na mojej stronie.

Poniżej kilka przykładowych fotografii ślubnych wykonanych na terenie miasta Rzeszów.

Jako Fotograf Ślubny nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Zależy mi aby wszystko toczyło się własnym rytmem i w takim tempie, jaki podyktuje Młoda Para. Moim najważniejszym zadaniem jest wykonanie jak najlepszych kadrów Państwa Młodych, ich Gości oraz Waszego otoczenia, które z trudem przygotowywaliście aby jeszcze bardziej uwieńczyć ten dzień. Podczas swojej pracy wykorzystuję wiedzę, doskonały sprzęt, wrażliwość artystyczną i odrobinę szczęścia, aby tworzyć magiczne obrazy niezwykłych chwil. Jako pamiątkę pragnę podarować Wam fotografie z Waszego Ślubu i przyjęcia weselnego, które pozwolą powracać do tych emocji i wzruszeń przy każdym przeglądaniu albumu ślubnego.

 

Praca Fotograf Ślubny w Rzeszów i okolice pozwala mi poznawać ciekawych ludzi i miejsca, a także przynosi nowe inspiracje dzięki którym moje fotografie ślubne są dla Was pamiątką na całe życie.