O NAS

Mam na imię Marcin i od 2014 roku jestem fotografem.
Pasja do fotografii pojawiła się ponad dziesięć lat temu, kiedy w moich rękach zagościła pierwsza lustrzanka. Przez cały ten okres ciężko pracowałem udoskonalając swoje umiejętności związane z wykonywaniem ciekawych kadrów oraz ich późniejszą edycją. Fascynacja i zamiłowanie do utrwalania istniejącej rzeczywistości sprawiła, że pasja powoli przekształciła się w zawód, który mam przyjemność wykonywać.
Podczas swojej ścieżki po świecie fotografii miałem możliwość współpracować i uczyć się zawodu od wielu kreatywnych fotografów, którzy pomagali mi w zdobywaniu doświadczenia i którym dzisiaj z tego miejsca pragnę podziękować.
Pod ich okiem wypracowywałem swoją technikę tworzenia unikalnych momentów.
Uczestniczyłem w wielu warsztatach zarówno na terenie Polski jak i za granicami naszego kraju, zdobywając i przywożąc ze sobą nowe inspirację, które staram się pokazywać na swoich fotografiach.
Jako fotograf mam możliwość i przyjemność odwiedzania wielu interesujących miejsc, które pomagają w tworzeniu unikalnego klimatu na wykonywanych przeze mnie materiałach.
W swojej pracy polegam na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym marki NIKON.
Dysponuję i korzystam z pełnoklatkowych aparatów fotograficznych Nikon oraz z jasnych obiektywów, które zapewniają wysoką jakość moich prac nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Będzie mi niezmiernie miło jeśli powierzą Państwo mojej osobie rolę fotografa na Waszym ślubie.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą, jaką przygotuję specjalnie dla Was.