Oferta fotograf Marcin Gwóźdź

AMG STUDIO FOTOGRAFICZNE

Fotografowanie ważnych i wzniosłych momentów daje mi olbrzymią satysfakcję i świadomość tego, że tworzę dla Was pamiątkę, która będzie z Wami przez całe życie. Fotografia Ślubna daje dużo możliwości pokazania konkretnych Par Młodych i ich uczuć w niecodzienny sposób. To przede wszystkim na zdjęciach ślubnych widać często skrywane na co dzień przez wielu emocje, wzruszenie, radość i przede wszystkim miłość. Ze względu na unikalny charakter uroczystości podczas której Państwo Młodzi składają sobie przysięgę małżeńską przed Bogiem w towarzystwie najbliższych im osób z rodziny, przyjaciół, znajomych, mam niezwykłą szansę i możliwość wykonać dla Was piękną fotografię ślubną, która będzie pomagała wracać do tych cudownych momentów.

Przez cały czas doskonalę swój warsztat, szukam inspiracji, a one często przychodzą razem z Wami. Możliwość spotkania nowych, spontanicznych i zakochanych osób, które nie kryją się ze swoimi uczuciami daje mi największą możliwość i chęć rozwoju w zawodzie fotografa ślubnego.Unikalne podejście do każdego z Was często przeradza się w nowe doświadczenia, spojrzenia na świat dla obu stron. Zależy mi, aby jakość moich prac była bezkompromisowa i najlepsza, a uwiecznione kadry na długo pozostawały i cieszyły Pary Młode jak i ich rodziny.

Fotograf Ślubny Mielec i okolice

OFERTA

REPORTAŻ ŚLUBNY

PLENER ŚLUBNY

SESJA NARZECZEŃSKA

FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA

Od pewnego czasu zaobserwowałem, że sesje narzeczeńskie zyskują coraz większą popularność i zainteresowanie pośród przyszłych Par Młodych, które oprócz reportażu i pleneru ślubnego decydują się także na udział w dodatkowej sesji narzeczeńskiej.

Praca Fotografa Ślubnego z Parą Narzeczonych jest bardzo dobrym sposobem na sprawdzenie sposobu pracy fotografa jak również efektów, które otrzymacie po takiej współpracy. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na udział w takiej sesji fotograficznej (nie tylko na terenie Rzeszów sesje fotograficzne, Mielec sesje fotograficzne, Tarnów sesje fotograficzne, Sandomierz sesje fotograficzne, Kraków, Tatry i Zakopane sesje fotograficzne ślubne i plenerowa fotografia).

Na moich fotografiach staram się uchwycić i pokazać to świeże uczucie, które w dalszym ciągu zaskakuje i dostarcza nowych emocji. Bardzo zależy mi, aby wykonywane przeze mnie zdjęcia nie tylko były zrobione poprawnie technicznie, ale żebyście patrząc na nie bez względu na czas po jakim będziecie do nich wracać czuli to samo co czuliście do siebie będąc na sesji narzeczeńskiej (np. sesje narzeczeńskie w Rzeszów, Kraków, sesje narzeczeńskie w Mielec, Sesje narzeczeńskie w Sandomierz, Sesje narzeczeńskie w górach, Sesje narzeczeńskie Bieszczady, Sesje narzeczeńskie Dębica i okolice, Sesje narzeczeńskie w parku rozrywki, Sesje narzeczeńskie w wykonywanym zawodzie, Sesje narzeczeńskie w całej Polsce).

Przyszłej Parze Państwa Młodych w tym niesamowitym dla nich dniu towarzyszą nerwy i stres powstały w wyniku tego, że nie wszystko są w stanie przewidzieć. Każdy inaczej reaguje na fotografowanie swojej osoby. Jedni podchodzą do tego w sposób naturalny nie przywiązując zbytnio uwagi, inni zaś bardzo denerwują się w trosce o efekty jakie otrzymają za kilka tygodni. Aby zapobiec tym stresom i nerwom zaleca się wcześniejsze spotkanie ze swoim fotografem ślubnym i wzięcie udziału w takiej sesji. Dzięki temu dowiecie się, że nie ma czym się denerwować, a rola modelki czy modela w charakterze Narzeczonych czy Państwa Młodych nie zawsze jest taka straszna jak kreuje ją nasza wyobraźnia.

W swoim przekonaniu na przestrzeni kilku lat mojej działalności, zmieniło się moje podejście do pewnych spraw związanych z fotografią ślubną jak również z pozowanymi sesjami zarówno podczas sesji organizowanych w Dniu Waszego Ślubu jak również Sesji Plenerowych organizowanych w innym dniu na terenie Polski (sesje fotograficzne w górach, sesje fotograficzne nad morzem, sesje ślubne na zamku, sesje narzeczeńskie w parkach, itd.) jak również za granicami naszego Kraju. Podczas tego typu spotkań staram się jak najwięcej bazować na tym co sami stworzycie. Nie chodzi tutaj o to by zostawić Was całkiem samych w zakłopotaniu, ale o możliwość stworzenia czegoś unikalnego typowo dla Was naturalnego. Podczas sesji oczywiście nie zabraknie kilku elementów, gdzie z przyjemnością pomogę Wam się ustawić aby jeszcze lepiej oddać na zdjęciach to co sami chcielibyście pokazać. Uczucia każdego z nas są bardzo indywidualne i wyrażane w inny sposób, dlatego przygotowanie oraz odpowiednie zaaranżowanie całej sesji pomoże osiągnąć jak najlepsze rezultaty w postaci przepięknych zdjęć ślubnych, narzeczeńskich jak i plenerowych, które z pewnością będą cieszyć Was przez całe długie lata Waszego pięknego życia.

Będąc młodym i zakochanym - to jest właśnie ten moment, kiedy człowiekowi niewiele trzeba prócz Miłości do drugiej osoby z którą wiąże swoją przyszłość i na której chce polegać przez resztę swojego życia. Fotografie wykonywane na tym etapie znajomości są niesamowicie prawdziwe. W momencie kiedy pojawia się jeszcze trema i lekkie skrępowanie drugą osobą łatwiej możemy oddać tą wzniosłą wartość uczucia, które jest głęboko w sercu każdego z nas i która w przyszłości będzie sprzyjała odświeżeniu tych relacji względem drugiej połówki.

Poniżej znajdziecie formularz kontaktowy, który pomoże Wam się umówić ze mną na sesje narzeczeńską, sesję ślubną czy sesje plenerową. Za jego pomocą możecie również zapytać o nurtujące Was tematy i pytania na które nie uzyskaliście odpowiedzi w powyższym artykule( związanych z wyborem fotografa na ślub i wesele, fotografią ślubną, sesjami ślubnymi, wyborem albumów ślubnych, wydrukiem zdjęć ze swojego ślubu).

Zachęcam również do kontaktu telefonicznego ( tel. +48 531 462 638 ) oraz do śledzenia mojej strony internetowej ( http://www.amgstudio.mielec.pl/ ) o fotografii ślubnej, mojej działalności, pasji i pojawiających się najczęściej jak to tylko możliwe nowych kwestiach dotyczących fotografii ślubnej, fotografii produktowej, fotografii noworodkowej, reportaży ślubnych fotografa ślubnego.

Sesje wykonywane są także na terenie miast: Mielec, Dębica, Rzeszów Tarnów, Kielce, Kraków, Warszawa, Zakopane, Szczawnica, Wałbrzych, Wrocław, Krosno, Sanok, Jasło jak również na terenie całego kraju.

SESJA PORTRETOWA

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

INDYWIDUALNE PROJEKTY FOTOGRAFICZNE

Cena usługi (zdjęcia ślubne, narzeczeńskie, rodzinne, portretowe, biznesowe i produktowe) zależy m.in. od miejsca i daty wydarzenia oraz wykorzystania fotografii. Dlatego aby dowiedzieć się więcej napisz lub zadzwoń i powiedz o swoich planach, a ja postaram się szybko na nie odpowiedzieć.

 

(RZESZÓW, MIELEC, KRAKÓW, TARNÓW, ROPCZYCE, WARSZAWA, ZAKOPANE, SANOK, LESKO, KATOWICE, RADOM, ŁÓDŹ, GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT, BIAŁYSTOK, PIASECZNO, TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, WROCŁAW, LUBLIN, ZAMOŚĆ, CZĘSTOCHOWA, WAŁBRZYCH, JĘDRZEJÓW, KIELCE, POZNAŃ, OPOLE, NOWY SĄCZ, KRYNICA ZDRÓJ, POŁANIEC, JĘDRZEJÓW, STALOWA WOLA, ROPCZYCE, WIŚNIOWA, GORLICE, JASŁO, OŚWIĘCIM, KROSNO, BUKOWINA TATRZAŃSKA, CHĘCINY, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, OPATÓW, KRAŚNIK, SZCZYRK I OKOLICE.)

ZOBACZ JESZCZE:

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA NA TWOIM WESELU

GÓRALSKIE WESELE

TATRY, ZAKOPANE, BIAŁY DUNAJEC, MORSKIE OKO, BUKOWINA TATRZAŃSKA.

PODSUMOWANIE USŁUGI FOTOGRAFICZNE:

Powyżej zostały opisane standardowe pakiety ofertowanych przez "AMG STUDIO FOTOGRAFICZNE" usług fotograficznych. Zachęcamy do uściślenia propozycji współpracy poprzez kontakt:

- telefoniczny, tel. +48 531 462 638,

- e-mail: fotografia@amgstudio.mielec.pl

lub poprzez znajdujący się obok formularz kontaktowy.


Dane Kontaktowe:

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

tel. +48 531 462 638

Kontakt do Fotograf Ślubny

Reportaże ślubne w całej Polsce: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Mielec, Dębica, Jarosław, Łańcut, Kolbuszowa, Chrzanów, Lublin, Radom, Połaniec, Nowy Sącz, Zakopane i okolice.

Plenery Ślubne na terenie kraju jak i za granicą.