Plener Ślubny

Plenery Ślubne – Fotografia Ślubna

Odpowiednie dopasowanie miejsca w którym Para Młoda będzie miała swoją sesję fotograficzną jest bardzo ważne, ponieważ bezpośrednio wpływa na samopoczucie zakochanych oraz pozwala pozbyć się niepotrzebnych nerwów i wstydu, które są naturalnym odruchem u większości osób znajdujących się w podobnej sytuacji.

Często przed wykonaniem sesji fotograficznej zarówno narzeczeńskiej jak i sesji poślubnej skrupulatnie przygotowuję się do nich, obserwuję Was i staram się doradzić odpowiednie rozwiązanie. Poznawanie Par Młodych z którymi będę miał przyjemność współpracować, które często wpływa na wybory Małżonków.

W swoich podpowiedziach przedstawiam efekty i rezultaty jakie Narzeczeni/Para Młoda może otrzymać na wykonanych w danym miejscu i czasie fotografiach.

Bardzo kocham góry i cyklicznie zabieram Pary Młode właśnie w okolice Zakopanego (Sesja Ślubna w Tatrach, Zdjęcia Ślubne w Zakopane, Zakochani nad Morskim Okiem, Sesja w drodze na Rysy, Góry i sesja w Bieszczadach, Para Młoda nad Soliną, Żywiec i Sesja Ślubna, Sesja Ślubna na Śnieżce) gdzie wspólnie przygotujemy niecodzienną pamiątkę z takiego wypadu. W górach oprócz dobrego nastroju ważna jest także pogoda, która ma ogromny wpływ na efekty, które znajda się na Waszych fotografiach wykonanych podczas sesji poślubnej w górach. Nigdy nie zabrałem Pary Młodej/Pary narzeczonych na sesje w góry kiedy powstawało choćby najdrobniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia burzy czy obfitych opadów śniegu/deszczu, co mogłoby zagrażać życiu lub zdrowiu całej grupy (Pary Młodej, Fotografowi Ślubnemu i czasami niezbędnej asyście – kosmetyczka na sesji ślubnej, dodatkowe osoby zajmujące się oświetleniem podczas sesji poślubnych).

Chociaż nie urodził się jeszcze taki, który by z dalekim wyprzedzeniem mógł przewidzieć jakie warunki pogodowe będą za rok czy nawet za kilka miesięcy, dlatego też do każdej sesji narzeczeńskiej, sesji ślubnej gdzie jestem fotografem ślubnym podchodzę indywidualnie i z rezerwą. Na początku ustalamy wstępny termin kiedy mogłaby odbyć się Wasza sesja. Już na tym etapie planujemy całą podróż, miejsca które chcemy odwiedzić jak i drogi, którymi do nich dojedziemy lub dojdziemy. Często zdarza się, że do wybranego przez Pary Młode miejsca musimy podchodzić nawet kilka godzin. Ten aspekt również należy wziąć pod uwagę podczas przygotowań ponieważ człowiek po takiej wędrówce jest bardzo zmęczony, a tak naprawdę na jej końcu ma wziąć się za pracę i wykonać ją naprawdę dobrze. Do obliczenia podejść, wypoczynków oraz planowania tras bardzo pomaga mi doświadczenie oraz wykształcenie, które zdobyłem jeszcze na studiach.

Kiedy czas nieustannie zbliża się do wstępnie wybranego terminu, z małym wyprzedzeniem potwierdzamy możliwości wykonania sesji ślubnej w danym miejscu i o ustalonym czasie. Z reguły udaje nam się trafić z pogodą, nie mniej jednak czasami zachodzi konieczność przesunięcia sesji nawet o kilka dni. Mało kto chciałby mieć w swoim albumie ślubnym zdjęcia zrobione podczas pory deszczowej w górach, kiedy występują duże zamglenia i malowniczy pejzaż przysłania szarobiała chmura.

Po odpowiednim przygotowaniu się do sesji ślubnej mamy większą gwarancję na udane fotografie, które będą cieszyły Was przez resztę życia.

Na życzenie Zlecającego istnieje możliwość zadbania przez nas również o nocleg dla Państwa i inne atrakcje, które chcielibyście poznać, zobaczyć i przeżyć.

Kwestie związane z organizacją noclegów jak i biletów wstępu w miejsca i na wydarzenia załatwiane są wcześniej, aby uniknąć problemu szukania noclegu na ostatnią chwilę. Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi pensjonatami, hotelami i gospodarzami, którzy chętnie goszczą nas w swoich domostwach, a Para Młoda poza samą pamiątką w postaci pięknie wykonanych zdjęć z sesji poślubnej ma możliwość zrelaksowania się i wczucia w klimat miejscowych gospodarzy.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Fotograf Ślubny z Rzeszów, Mielec, podkarpackie i małopolskie, śląskie zdjęcia ślubne i fotografia ślubna w Kraków, Tarnów i Zakopane ZAPRASZAMY!

Dane Kontaktowe:

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

tel. +48 531 462 638

Kontakt do Fotograf Ślubny

Reportaże ślubne w całej Polsce: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Mielec, Dębica, Jarosław, Łańcut, Chrzanów, Lublin, Radom, Połaniec, Nowy Sącz, Zakopane i okolice.

Plenery Ślubne na terenie kraju jak i za granicą.