Prezent dla Pary Młodej

Prezent dla Pary Młodej

Unikalny charakter dnia w którym dwoje zakochanych w sobie osób postanawia złożyć sobie przysięgę małżeńską oraz późniejsze przyjęcie weselne daje dużo możliwości zarówno dla Pary Młodej jak i przybyłych na nią gości.

Do jednej z najbardziej sprawdzonych, a zarazem adresowanych dokładnie do osób będących na tym ślubie (Para Młoda, rodzice lub inni honorowi goście) należy przygotowanie indywidualnie zaprojektowanego i przygotowanego pokazu w formie prezentacji wyświetlanej np. podczas podziękowań rodzicom od dzieci, za trud, wychowanie, miłość i dar życia jaki im podarowali. Obserwując ciągle zmieniające się trendy na coraz bardziej wyrafinowane prezenty, zauważam że nic bardziej nie cieszy wyżej wymienionych osób jak bezpośredni kontakt, czuły dotyk, przytulenie, pocałunek oraz powrót do dawnych chwil z ich życia.

Przygotowując taką pamiątkę warto opowiedzieć kilka słów o sobie, o rodzicach, rodzinie aby jeszcze lepiej i trafniej dopasować tematykę prezentacji do danego wydarzenia. Wzbogacenie jej kilkoma zdjęciami z dawnych lat, jak również krótkiego filmu uwieńczającego podziękowania składane na ich ręce podniesie charakter jak i wzniosły przekaz adresowany do swoich najbliższych.

Zapraszamy do współpracy w zakresie przygotowania prezentacji, pokazu slajdów fotograficznych jak i krótkich materiałów filmowych podczas ślubu, czy przyjęcia weselnego.

Muzyka na Twoim ślubie!

Pracując od kilku lat na rynku ślubnym podtrzymujemy wiele kontaktów do osób, które bez wątpienia pomogą upiększyć ten ważny dla Was dzień, w którym powiecie sobie Tak przed Bogiem, rodzinom i wszystkimi bliskimi, którzy będą Wam towarzyszyć w dniu Waszego ślubu.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Istnieje możliwość połączenia pakietów. Dla osób poleconych przez nas, niektórzy muzycy i wirtuozi zajmujący się oprawą ślubu podczas Mszy Świętej przygotowali dla Was specjalne zniżki.

Zapraszamy do współpracy!

PREZENT FOTOGRAFIA DLA PARY MŁODEJ, PREZENTY DLA RODZICÓW PODCZAS ŚLUBU NA PRZYJĘCIU WESELNYM, POLECAMY I SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dane Kontaktowe:

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

tel. +48 531 462 638

Kontakt do Fotograf Ślubny

Reportaże ślubne w całej Polsce: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Mielec, Dębica, Jarosław, Łańcut, Chrzanów, Lublin, Radom, Połaniec, Nowy Sącz, Zakopane i okolice.

Plenery Ślubne na terenie kraju jak i za granicą.