PREZENTACJA MULTIMEDIALNA NA WESELU

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA NA TWOIM PRZYJĘCIU WESELNYM

 

 

Z myślą o naszych Klientach, do swojej oferty wprowadziliśmy możliwość przygotowania prezentacji multimedialnej i emitowanie jej na Twoim przyjęciu weselnym lub innym wydarzeniu, podczas którego chcielibyście choć na chwilę powrócić myślami do dawnych czasów i po krótce opowiedzieć indywidualną historię każdego z Was. Jest to doskonała okazja do tego, aby jeszcze raz w dość szybkim tempie przejść przez okres Waszego dzieciństwa, przywrócić Rodzicom i bliskim wspomnienia z czasu kiedy byliście jeszcze mali, po czym niedługo później pokazać ten moment kiedy złączyły się Wasze drogi.

Ta oryginalna i dosyć osobista niespodzianka pomoże zaskoczyć Waszych gości weselnych i sprawi, że u najbliższych Wam osób ze wzruszenia, zakręci się łza w oku.

Na specjalne życzenie Państwa Młodych istnieje możliwość nagrania krótkich podziękowań dla rodziców oraz rodziny i dołączenie ich do przygotowanej prezentacji.

 

 

 


Dane Kontaktowe:

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

tel. +48 531 462 638

Kontakt do Fotograf Ślubny

Reportaże ślubne w całej Polsce: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Mielec, Dębica, Jarosław, Łańcut, Chrzanów, Lublin, Radom, Połaniec, Nowy Sącz, Zakopane i okolice.

Plenery Ślubne na terenie kraju jak i za granicą.