Sesja Ślubna w Tatrach

Wiele osób marzy o sesji ślubnej wykonanej w przepięknej scenerii gór i cudownie niebieskiego nieba.

O czym warto pamiętać zanim zdecydujesz się na sesję plenerową w górach?
1. Pierwszy i konieczny warunek to pogoda. Nie znam wielu chętnych fotografów, którzy zdecydowaliby się na wyjście w góry podczas burzy. Decydując się na tego typu wyprawę warto mieć na względzie także zdrowy rozsądek, którego w górach nie może zabraknąć.
2. Ilość krajobrazów i miejsc, które chcielibyście odwiedzić i w których chcecie zostać sfotografowani.
3. Jakość zdjęć, którą chcecie otrzymać. Nie bez znaczenia o tym mówię. Wyższa jakość zdjęć, dokładne rozplanowanie i przygotowanie do takiej sesji wymaga także większej ilości sprzętu - głównie oświetleniowego. Bywa, że Pary decydują się na takie zdjęcia i zachodzi wówczas konieczność zaangażowania dodatkowych osób głównie do transportu tych rzeczy. Niestety nie wszędzie dojedziemy samochodem i nieraz idziemy kilka godzin na miejsce w którym organizujemy plener ślubny.

Wszelkie koszty związane z dojazdem, biletami oraz dodatkowym noclegiem jeżeli zachodzi taka konieczność leżą po stronie Państwa Młodych.
Istnieje możliwość zrzucenia wszystkich spraw związanych z organizacją rezerwacji, noclegów, wyżywienia, biletów itd. na nas. W takim przypadku prosimy o uwzględnienie tego już na etapie składania zapytania. Dzięki tym informacją wiemy jak do tego podejść i chętnie doradzimy w wielu kwestiach.

Jeżeli chcesz aby Twoje zdjęcia były wykonane w wyjątkowych krajobrazach górskich to nie czekaj i spełnij swoje marzenie.
Pierwszy krok to krótka wiadomość do nas, którą możesz wysłać poprzez poniżej zamieszczony formularz lub bezpośrednio kontaktując się z nami pod numerem telefonu +48 531 462 638 lub fotografia@amgstudio.mielec.pl

FOTOGRAFIA ŚLUBNA, SESJA PLENEROWA W TATRACH AMG STUDIO FOTOGRAFICZNE MIELEC MARCIN GWÓŹDŹ, FOTOGRAF GÓRY 2017/2018/2019/2020 PLENER ZAKOPANE ZDJĘCIA ŚLUBNE

 

PLENER ŚLUBNY W TATRACH 2017/2018/2019

Fotografia Ślubna Zakopane

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

www.amgstudio.mielec.pl

e-mail: fotografia@amgstudio.mielec.pl

tel. +48 531 462 638

Twój fotograf na wesele w górach!

Dane Kontaktowe:

Fotograf Ślubny Marcin Gwóźdź

tel. +48 531 462 638

Kontakt do Fotograf Ślubny

Reportaże ślubne w całej Polsce: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Tarnów, Mielec, Dębica, Jarosław, Łańcut, Chrzanów, Lublin, Radom, Połaniec, Nowy Sącz, Zakopane i okolice.

Plenery Ślubne na terenie kraju jak i za granicą.